Promocje

Cement czerwony

Cement portlandzki EN 197-1 – CEM I 42,5 R

Doskonały cement do prefabrykacji i prac remontowo-budowlanych zwłaszcza w okresie obniżonych temperatur.

Cena: 11.84 zł

Cement niebieski

Cement portlandzki wieloskładnikowy EN 197-1 – CEM II/B-M (V-LL) 32,5 R

To uniwersalny, wysokiej jakości cement, do prowadzenia podstawowych prac budowlanych.

Cena: 10.14 zł

Pianka montażowa PSB 750 ml

Jednokomponentowa piana poliuretanowa przeznaczona do uszczelniania i montażu. Utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Wykazuje doskonałą przyczepność do typowych materiałów konstrukcyjnych takich jak: cegłą, beton, tynk, drewno, szkło, metale, styropian.

Cena: 12.99 zł

Kerakoll H40 No Limits szary

Klej żelowy strukturalny, elastyczny, wielofunkcyjny, na bazie wyjątkowego Geospoiwa Kerakoll, przeznaczony do klejenia wszystkich typów materiałów na wszelkiego rodzaju podłożach, przy każdym rodzaju zastosowania, również 
w warunkach ekstremalnych.

Cena: 53.00 zł

BM 92 Schnell

BOTAMENT BM 92 służy do izolacji i ochrony pionowych, poziomych części budynków i budowli przed wilgocią z gruntu, wodą infiltracyjną i wodą pod ciśnieniem. Produkt może być stosowany do izolacji tarasów i balkonów oraz do klejenia płyt izolacyjnych i drenażowych. BOTAMENT BM 92 jest odporny na starzenie się, liczne roztwory solne, słabe kwasy, jak również występujące w ziemi agresywne substancje (DIN 4030).

BOTAMENT BM 92 można nanosić na wszystkie podłoża mineralne, takie jak cegła silikatowa, cegła ceramiczna, bloczki betonowe, beton, siporeks, tynk i jastrych.

Cena: 249.08 zł

Dysperbent

IZOPLAST DYSPERBENT jest ekologicznym, nowoczesnym, wodorozcieńczalnym środkiem do wykonywania wszelkich typów izolacji wodochronnych pionowych i poziomych na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Nie zawiera składników toksycznych. Produkt prosty i wygodny w użyciu wymaga minimalnego nakładu pracy.

Cena: 44.28 zł

Klej do glazury Super Eco

Ekokompatybilny, certyfikowany klej mineralny do wysoce wytrzymałego układania 
o podwyższonej przyczepności, idealny w GreenBuilding. Jednoskładnikowy, o zredukowanej emisji CO2 i najniższej emisji lotnych związków organicznych, po związaniu odpowiedni do recyklingu jako kruszywo.
Super Eco zapewnia przedłużony czas otwarty i korygowania, gwarantując szybkie i pewne układanie płytek nawet o dużej porowatości na podłożach bardzo nasiąkliwych.

Cena: 19.53 zł

Baumit DuoContact 25kg do klejania i szpachlowania

Przygotowana fabrycznie sucha mieszanka na bazie cementu do klejenia termoizolacyjnych płyt styropianowych oraz ich szpachlowania - wykonywania warstwy zbrojącej z zastosowaniem siatki z włókna szklanego. 
Optymalnie dobrane parametry techniczne zapewniają bardzo wysoką jakość produktu.
Możliwość wykonywania dwóch rodzajów prac jednym produktem.
Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Cena: 19.13 zł

Baumit DuoDur 25 kg zaprawa murarsko-tynkarska

Murarsko-tynkarska zaprawa w postaci fabrycznie przygotowanej suchej mieszanki, 
o bardzo dobrych właściwościach roboczych, przeznaczona do wykonywania robót murarskich i tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
Służy m.in. do wznoszenia murów z cegieł i pustaków: ceramicznych, betonowych, keramzytowych, silikatowych oraz z betonu komórkowego. Nadaje się do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich, wypełniania szczelin, ubytków i wyrównywania podłoży, 
z powodzeniem zastępując zaprawy tradycyjnie przygotowywane na budowie. Przyspiesza i ułatwia wykonywanie prac.

Cena: 9.02 zł

Płyty gipsowo-kartonowe impregnowane (GKBI)

Płyty gipsowo-kartonowe impregnowane (GKBI)
Zastosowanie płyt H2 / GKBI jest podobne, jak w przypadku płyt A / GKB, z tym jednak, że stosuje się je w pomieszczeniach wilgotnych, tj: łazienkach, kabinach prysznicowych zarówno w mieszkaniach jak i budynkach użyteczności publicznej.
Płyty, których gipsowy rdzeń został zaimpregnowany środkami redukującymi wchłanianie wilgoci. Znakiem szczególnym płyty GKBI jest niebieski nadruk na jej tylnej stronie, oraz zielony kolor kartonu.
Krawędź podłużna spłaszczona, półokrągła (HRAK) 
Grubość 12,5 mm Wymiar 200 / 260 / 300 cm x 120 cm 
Waga ok. 12,5 kg/m2

Cena 6,85 zł/m2

Cena: 6.85 zł

Baumit PlanoFix W M10 25 kg zaprawa cienkowarstwowa

Cienkowarstwowa zaprawa murarska jest przeznaczona do stosowania w konstrukcjach murowych ze spoinami o grubości 1-3 mm, w murach zewnętrznych naziemnych, później tynkowanych, oraz w murach wewnętrznych. Może być stosowana do łączenia elementów murowych silikatowych, z betonu komórkowego i betonowych, spełniających wymagania w zakresie odpowiednich odchyłek wymiarowych i dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie.

Cena: 14.67 zł

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.