Kontakt

Stalmet Sp. z o.o.

Obsługa klienta i magazyn
ul. Energetyków 18
20-468 Lublin

poniedziałek-piątek: 7:30-16:00
sobota: nieczynne

tel/fax: 81-745-18-69

NIP: 946-23-33-723
REGON: 004176150
KRS: 0000074051


PREZES ZARZĄDU

Tomasz Pszczoła
kom: 608-323-691
e-mail: t.pszczola@stalmet.com.pl

DYREKTOR SPRZEDAŻY

Mariusz Zawadzki
kom: 506-701-770
e-mail: m.zawadzki@stalmet.com.pl


SPRZEDAWCY

Sylwia Potocka
kom: 600-466-259
e-mail: s.potocka@stalmet.com.pl

Agnieszka Jarosz
kom: 608-323-548
e-mail: a.jarosz@stalmet.com.pl

Grażyna Persona
kom: 668-030-698
e-mail: g.persona@stalmet.com.pl

KADRY

Aldona Karpińska-Niewiadomy
tel/fax: 81-745-18-69
kom: 506-701-633
e-mail: a.niewiadomy@stalmet.com.pl


DORADCY HANDLOWI

Artur Chudziak
kom: 602-362-179
e-mail: a.chudziak@stalmet.com.pl

Krzysztof Michalski
kom: 692-074-488
e-mail: k.michalski@stalmet.com.pl

Maciej Tetla
kom: 664-417-904
e-mail: m.tetla@stalmet.com.pl

Arkadiusz Cioch
kom: 608-500-803
e-mail: a.cioch@stalmet.com.pl

Marcin Rogaliński
kom: 668-044-975
e-mail: m.rogalinski@stalmet.com.pl


MARKETING

Jan Chrzanowski
kom: 606-985-259
e-mail: info@stalmet.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

tel: 81-475-80-34
kom: 664-473-347

Bożena Witkowska-Cyper
e-mail: b.cyper@stalmet.com.pl

Aldona Karpińska-Niewiadomy
kom: 506-701-633
e-mail: a.niewiadomy@stalmet.com.pl


ZBROJARNIA

tel/fax: 81-475-80-50

STARSZY ZBROJARZ

Krzysztof Wójcik
kom: 606-814-385
e-mail: k.wojcik@stalmet.com.pl

Lokalizacja

Formularz kontaktowy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.